Latvijas valsts meistarsacīkstes kadetiem brīvajā cīņā, brīvajā cīņā sievietēm un grieķu-romiešu cīņā

2020.gada Latvijas meistasacīkstes kadetiem brīvajā cīņā, brīvajā cīņā sievietēm un grieķu-romiešu cīņā.

Latvijas pilsētā Liepājā, no 4.septembra līdz 5.septembrim 2020.gadā norisinājās Latvijas valsts meistarsacīkstes kadetiem brīvajā cīņa, brīvajā cīņā sievietēm un grieķu romiešu cīņā.

Brīvajā cīņā sportisti pārstāvēja desmit dažādas Latvijas komandas un kopējais dalībnieku skaits bija 70 sportisti. Grieķu-romiešu cīņu pārstāvēja 57 jaunie cīkstoņi no 7 dažādām Latvijas komandām. Brīvaja cīņā sievietēm tika pārstāvētas 8 komandas ar kopējo dalībnieku skaitu 16.

Mūsu sporta skolas komandu kopumā pārstāvēja 29 sportisti, no tiem 21 sportists brīvajā cīņā, 7 sportisti grieķu romiešu cīņā un viena sportiste- brīvajā cīņā sievietēm.

Visaugstāko, 1. vietu izcīnija trenera Ivara Drupas audzēknis Viljams Lutkevics (svaru kategorija līdz 65.kg) gūstot uzvaru četrās cīņās, trenera Jāņa Indāra audzēknis Rainers Lūkins (svaru kategorijā līdz 71.kg) gūstot uzvaru trīs cīņās, un trenera Jāņa Indārs audzēkns Mareks Agajevs (svaru kategorijā līdz 110.kg).

2.vietu izcīnija treneru Edgara Spuriņa / Ivara Drupas audzēknis Artūrs Puriņš (svaru kategorijā līdz 65.kg), kurš fināla cīņā piekāpās mūsu skolas audzēknim Viljamam Lutkevicam.

3.vietu izcīnija trenera Vladislava Audzēknis Jaroslavs Sergejevs (svaru kategorijā līdz 80.kg), izcīnot trīs uzvaras un treneru Grigorija Platonova / Ivara Drupas audzēknis Zaharijs Fadeikins (svaru kategorijā līdz 71.kg), kurš par iziešanu finālā piekapās mūsus skolas audzēkni Raineram Lūkinam.

Pielikumi