Jelgavas pilsētas atklātās meistarsacīkstes

2020.gada Jelgavas pilsētas atklātās meistarsacīkstes brīvajā cīņā

Sporta skolas komanda 2020.gada 3.oktobrī piedalījās Jelgavass pilsētas atklātajās sacensībās brīvajā cīņā. Sacensībās dalību bija pieteikušas komondas no Aizkraukles, Bauskas, Daugavpils, Rīgas, Krāslavas, Jelgavas, Ķekavas. Sporta skolas komandu pārstāvēja 26 jaunie cīkstoņi, iegūstot sešas 1.vietas, sešas 2.vietas un divpadsmit 3.vietas.

1.vietu trenera Ivara Drupas audzēkņi Dāniels Bediks (sv.kat.74.kg), Viljams Lutkevics (sv.kat.65.kg); trenera Vladislava Dzeriņs audzēkņi Aleksejs Netbailovs (sv.kat.65.kg), Jaroslavs Sergejevs (sv.kat.80.kg); trenera Jāņa Indāra audzēknis Ralfs Lūkins (sv.kat.100.kg); trenera Grigorija Platonovs audzēknis Vadims Baranovs (sv.kat.51.kg);

2.vietu ieguva treneru Grigorija Platonova/ Ivara Drupas audzēknis Zaharijs Fadeikins (sv.kat.70.kg) trenera Vladislava Dzeriņa audzēkņi Jegors Zarakovskis (sv.kat.125.kat), Ņikita Borisenko (sv.kat.80.kg), Aleksandrs Katanskis(sv.kat.71.kg), Henriks Štakovs (sv.kat.65.kg), trenera Jāņa Indāra audzēknis Kristofers Šmits (sv.kat.55.kg.);

3.vietu ieguva trenera Jāņa Indāra audzēkņi Timotejs Lagzdiņš (sv.kat.74.kg); Pauls Lagzdiņš (sv.kat.74.kg); trenera Vladislava Dzeriņa audzēkņi Kaspars Baldiņš(sv.kat.70.kg.), Roberts Ašurkovs (sv.kat.79.kg), Patriks Roķis(sv.kat.71.kg), Artjoms Kapuļins (sv.kat.71.kg), Vladislavs Ekerdorfs (sv.kat.65.kg), Artūrs Vītols (sv.kat. 100.kg), Normunds Gavrilovs (sv.kat. 51.kg), Timurs Trušs (sv,kat.36.kg); trenera Ivara Drupas audzēknis Artūrs Puriņš (sv.kat.65.kg); trenera Edgara Spuriņa audzēknis Aleksis Līdums(sv.kat.65.kg).