Vasaras diennakts nometne Mazirbē

Ir atvērta pieteikšanās slēgtajai (tikai sporta skolas audzēkņi) vasaras diennakts nometnei “Cīkstonis – 1”.
 1. Ir atvērta pieteikšanās slēgtajai (tikai sporta skolas audzēkņi) vasaras diennakts nometnei “Cīkstonis – 1”.
 2. Nometne norisināsies no 14.jūnija līdz 22.jūnijam 2021.gada, Mazirbē, Kolkas pagasts, Dundagas novads (dzīvošana Mazirbes skolā).
 3. Nometni organizē Krišjāņa Kundziņa Cīņas sporta skola sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu (RD IKSD).
 4. Nometnes vadītās Sporta skolas treneris Sergejs Reuts
 5. Nometnes dalībnieku skaits ir ierobežots 40 cilvēki.
 6. Dalības maksa vienai personai (vecāku līdzmaksājums) ar RD IKSD atbalstu ir 220.00 euro (nometnes izmaksas vienai personai sastāda 350.75 euro).
 7. Pieteikšanās notiek elektroniski PIETEIKUMS
 8. Pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas Jums uz e-pastu tiks nosūtīts līgums un maksājuma uzdevums.
 9. Maksājums jāveic 3 dienu laikā pēc e-pasta saņemšanas.
 10. Parakstītais līgums: 10.1. Ja parakstīts ar drošo elektronisko parakstu jānosūt uz sporta skolas e-pastu bjsskundzina@riga.lv; 10.2. Ja parakstīts ar roku jānodod nometnes vadītājam pirmajā nometnes dienā.
 11. Sakarā ar to ka dalībnieku skaits nometnē ir ierobežots svarīgi savlaicīgi reģistrēties nometnei aizpildot anketu un veicot līdzmaksājumu noteiktajā termiņā.
 12. Ierodoties nometnē jāuzrāda nometnes vadītājam: 12.1. Ģimenes ārsta vai ārstējošā ārsta izsniegta izziņa (vai tās kopiju, uzrādot oriģinālu) , kura ir izsniegta ne vēlāk kā septiņas dienas pirms nometnes darbības uzsākšanas.; 12.2. Negatīvs COVID-19 tests, kurš veikts ne agrāk kā 48 stundas (ne ātrāk kā 12.jūnijā) pirms nometnes, tests ir valsts apmaksāts.
 13. 6 -7 nometnes dienā tiks veikts atkārtots COVID-19 tests (valsts apmaksāts);
 14. Nav COVID-19 tests jāveic: 14.1. ja ir izslimots un to var pierādīt ar apliecinājumu (izsniegtu ģimenes ārsta vai ārstējošā ārsta izziņu (vai tās kopiju, uzrādot oriģinālu) par COVID-19 inficēšanās epizodi no vienpadsmitās līdz simt astoņdesmitajai dienai pēc parauga ņemšanas datuma, ar kuru laboratoriski tika apstiprināta COVID-19 infekcija, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS vai ja ir vakcinēts; 14.2. Vai pagājušas likumā noteiktās dienas pēc pilnas vakcinācijas.
 15. Par testu nodošanu iespējām tiksiet informēti uzreiz kad IZM būs sniegusi sīkāku informāciju un paskaidrojumus.
 16. Nometnes dalībnieki dzīvos “burbulī”, vecāki, radinieki nedrīkstēs apmeklēt nometni, izņemot: 16.1. pēdējā diena, kad bērns tiek paņemts uz mājām; 16.2. vai bērns tiek izņemts no nometnes kādu citu iemeslu dēļ, vecākiem vai aizbildnim neieejot nometnes norises vietā.
 17. Veikalu apmeklējums tiks ierobežots.
 18. Mājās ar bērniem izrunājiet vispārējās higiēnas normas, kā arī nometnes iekšējās kārtības noteikumus, lai bērnam nav jāpārtrauc dalība nometnē, jo netiek ievērotas noteiktās higiēnas un epidemioloģiskās prasības.
 19. Jautājumu un neskaidrības gadījumā zvaniet nometnes vadītājam Sergejam Reutam mob.tālr: 29387131