Eiropas Čempionāts pieaugušajiem.

Polijas pilsētā Varšavā no 19.aprīļa līdz 25.aprīlim norisināsies Eiropas Čemionāts pieaugušajiem brīvajā cīņā, grieķu-romiešu cīņā un brīvajā cīņā sievietēm.

No 19.aprīļa līdz 25.aprīlim Polijas pilsētā Varšavā norisināsies Eiropas Čempionāts pieaugušjiem. Latviju, brīvajā cīņā, šajās sacensībās pārstāvēs mūsus sporta skolas audzēknis Ivars SAMUŠONOKS (Rīga, treneris Ivars Drupa) un Alans AMIROVS (Daugavpils,treneris Sergejs Kursītis).

Ivars šajās sacensībās pieteicis dalību svaru kategorijā līdz 92.kg (parasti cīnās svaru kategorijā līdz 86.kg). Šajā svara kategorijā dalību ir pieteikuši vēl cīkstoņi no Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Bulgārijas, Gruzijas, Vācijas, Maķedonijas, Polijas, Krievijas, Šveices, Turcijas, Ukrainas. Savukārts Alans savu dalību pieteicis svaru kategorijā līdz 79.kg, kur kopumā ir pieteikušies 18.cīkstoņi.

Pirmā cīņa Ivaram būs ar Šveices pārstāvi Samuel SCHERRER. Varētu teikt, ka Samuels Scherrer ir Ivara Samušonoka vienaudzis, jo Samuels ir dzimis 1997.gadā un aktīvās sporta gaitas uzsācis 2003.gadā. Samuela labākie sasniegumi pieaugušo konkurencē ir 2.vieta Eiropas Čempionātā 2020.gadā un 3.vieta Pasaules kausā 2020.gadā. Savukārt Ivara labākais sasniegums pieaugušo kunkurencē ir 9.vieta Pasaules kausā 2020.gadā un junioru konkurencē 5.vieta Pasaules Čempionātā 2019.gadā.

Alanam pirmā cīņa ir ar mūsu kaimiņvalsts- Igaunijas cīkstoni Erik REINBOK.

Sacensības svaru kategorijā līdz 79.kg, sākas 19.aprīlī, bet svaru kategorijā līdz 92.kg - 20.aprīlī un līdzi variet sekot sacensību tiešraidei UWW oficiālājā mājas lapā https://uww.org/event/european-championships-23

Foto: uwww.org.com