Ivars Smušonoks izcīna 9.vietu "Individuālajā Pasaules kausā 2020" brīvajā cīņā.

Krišjāņa Kundziņa Cīņas sporta skolas audzēknis Ivars Samušonoks izcīna 9.vietu Pasaules kausā.

2020.gada nogalē no 12. līdz 18.decembrim Serbijas pilsētā Belgradā, norisinājās Individuālais Pasaules kauss pieaugušajiem brīvajā cīņā. No Latvijas piedalījās divi brīvā stila cīkstoņi- mūsu sporta skolas Ivara Drupas audzēknis Ivars Samušonoks (Rīga) un Sergeja Kursīša audzēknis Alans Amirovs (Daugavpils).

Ivars Samušonoks starteja svaru kategorijā līdz 86.kg, kurā savu dalību bija pieteikuši vēl 16 spēcīgākies Pasaules cīkstoņi. Pirmajā cīņā Ivars tikās ar cīkstoni no Indijas Punia Deepak. Punia Deepak ir 2019.gada junioru un pieaugušo Pasaules Čempions savru kategorijā līdz 86.kg. Indijas cīkstonis ir dzimis 1999.gada un savas aktīvās cīņas gaitas uzsācis 2009.gadā, dzīvo un trenējas Indijas pilsētā New Dehli Punia_Deepak.

Ivars savu pirmo cīņu Pasaules kausā pieaugušo konkurencē uzsāka ļoti pārliecinoši un pirmais periods tika noslēgts ar rezultātu 7:2 Ivara labā, bet atsākoties otrajam periodam Indijas cīkstonis pārņēma iniciatīvu un atguva ne tikai zaudētos punktus, bet izcīnija uzvaru ar rezultātu 7:14. Pēc cīņas ar Indijas pārstāvi Ivaram vajadzēje cerēt, ka Pinia Deepak tiks līdz finālam, tas dotu iespēju mūsu skolas cīkstonim cīnīties gandarījuma cīņās un iespēju tikt pasaules labāko cīkstoņu trijniekā. Diemžēl, par cīņu finālā, Indijas cīkstonis piekāpās cīkstonim no Krievijas Dauren Kurugļijevam, kurš 2019.gadā ir izcīnijas čempiona titulu Eiropas spēlēs un 2020.gadā kļuvus par Krievijas Čempionu. Līdz ar to Ivara Samušonoka dalība Pasules kausā bija beigusies. Ivaram noteikti šī bija laba pieredze un treneris Ivars Drupa turpinās gatavot savu audzēkni dalībai Olimpisko spēļu atlases turnīriem. Pirmais Olimpisko spēļu atlases turnīrs norisināsies Ungārijas pilsētā Budapeštā no 18.-21.martam.

rezultāti_86.kg

Pielikumi