Kalendārs un rezultāti

<<

2021

>>
Notikums Datums Norises vieta Cīņas veids
Janvāris
Grand Prix de France Henri Deglane (WW/FS/GR) 15/01/2021 - 17/01/2021 Nice BC
41.A.Telpase piemiņas turnīrs, kadetiem, jauniešiem. 16/01/2021 - 16/01/2021 Kohtle-Jarve BC
Februāris
Daugavpils ISVS jauniešu meistarsacīkstes 05/02/2021 - 06/02/2021 Daugavpils BC/BCS
I.D.Čerņahovska balvas izcīņas turnīrs brīvajā cīņa kadetiem 06/02/2021 - 07/02/2021 Guseva BC
Ķekavas novada atklātās sacensības "Ķekavas kauss 2021" jauniešiem, kadetiem, junioriem 13/02/2021 - 13/02/2021 Ķekava BC/BCS
Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas meistarsacīkstes 20/02/2021 - 20/02/2021 Bauska BC
Starptautiskais turnīrs kadetiem "Mедвежонок " 26/02/2021 - 28/02/2021 Minska BC
KKCSS pārbaudes sacensības 2007-2012.gadā dzimušajiem zēniem un meitenēm 27/02/2021 - 27/02/2021 Rīga, Imantas vidusskola, Kurzemes prospekts 158 BC/BCS
Marts
Visaginas turnīrs 2021, junioriem, kadetiem, jauniešiem 06/03/2021 - 07/02/2021 Visaginas GRC
Kr.Palusalu piemiņas turnīrs jauniešiem 06/03/2021 - 06/02/2021 Tallinn GRC
Eiropas Olimpiskās kvalifikācijas turnīrs pieaugušajiem 18/03/2021 - 21/03/2021 Budapešta BC/ BCS/ GRC
Jaan Jaago starptautiskais turnīrs jauniešiem, kadetiem, junioriem 20/03/2021 - 20/03/2021 Luunja GRC
KKCSS pārbaudes sacensības 2005-2007.gadā dzimušajiem zēniem un meitenēm 20/03/2021 - 20/03/2021 Rīga, Imantas vidusskola, Kurzemes prospekts 158 BC/GRC
Tallinn Open 2021 25/03/2021 - 28/03/2021 Tallinn BC/ BCS/GRC
UWW V.Freidenfelda kausa izcīņa junioriem 27/03/2021 - 28/03/2021 Rīga BC/BCS
V.Freidenfelda kausa izcīņa kadetiem 27/03/2021 - 28/03/2021 Rīga BC/BCS
Aprīlis
Kr.Palusalu piemiņas turnīrs 03/04/2021 - 03/04/2021 Tallinn BC/GRC
Vandra lahtie matt 10/04/2021 - 10/04/2021 Vandrs GRC
Daugavpils ISVS meistarsacīkstes kadetiem 10/04/2021 - 10/04/2021 Daugavpils BC/BCS
Olaines atklātās meistarsacīkstes bērniem un jauniešiem 17/04/2021 - 18/04/2021 Olaine BC/BCS
Olaines kauss junioriem 17/04/2021 - 18/04/2021 Olaine BC/BCS
Daugavpils novada atklātās meistarsacīkstes 24/04/2021 - 24/04/2021 Naujiena BC/BCS
28. Starptautiskās Krišjāņa Kundziņa ceļojošā kausa izcīņas sacensības jauniešiem un kadetiem 24/04/2021 - 25/04/2021 Rīga BC/BCS/GRC
Maijs
Eiropas Olimpiskās kvalifikācijas turnīrs 06/05/2021 - 09/05/2021 Sofija BC/BCS/GRC
Priekuļu novada starptautiskās sacenšības zēniem un jauniešiem 08/05/2021 - 08/05/2021 Priekuļi BC/ BCS
Daugavpils pilsētas meistarsacīkstes jauniešiem 08/05/2021 - 08/05/2021 Daugavpils BC/BCS
R.Pauliukonio turnīrs 15/05/2021 - 15/05/2021 Klaipēda BC
Eiropas Čempionāts junioriem 17/05/2021 - 23/05/2021 Skopje BC/BCS/GRC
Anykščikai turnīrs 2021 22/05/2021 - 23/05/2021 Anišči GRC
V.I.Babinova piemiņas turnīrs 22/05/2021 - 24/05/2021 Sovetska GRC
Europas Čempionāts U15 27/05/2021 - 30/05/2021 Burgasa BC/BCS/GRC
Cietais rieksts 29/05/2021 - 29/05/2021 Rīga, Kurzemes prospekts 158, Imantas VSK BC
Jūnijs
Vilnius Open 05/06/2021 - 06/06/2021 Vilnius GRC
Hackenschmidt piemiņas turnīrs 05/06/2021 - 05/06/2021 Tartu GRC
Vilkaviškis starptautiskais turnīrs 05/06/2021 - 05/06/2021 Vilkavišķi BC
Eiropas čempionāts kadetiem 14/06/2021 - 20/06/2021 Samokov BC/ BCS/ GRC
Jūlijs
Pasaules čempionāts kadetiem 19/07/2021 - 25/07/2021 Budapešta BC/BCS/GRC
Augusts
Olimpiskās spēles 01/08/2021 - 08/08/2021 Tokija BC/BCS/GRC
Pasaules čempionāts junioriem 16/08/2021 - 22/08/2021 Ufa BC/BCS/GRC
Starptautisais turnīrs "Kaukāzu tautas mieram" kadetiem un junioriem 21/08/2021 - 23/08/2021 Hasavjurta BC
Septembris
"Daugmales kauss 2021" bērniem, jauniešiem un kadetiem 04/09/2021 - 04/09/2021 Daugmale, Ķekavas novads BC, BCS
Daugavpils ISVS meistarsacīkstes zēniem 11/09/2021 - 11/09/2021 Daugavpils BC/ BCS
Eduarda Putsepa piemiņas turnīrs 18/09/2021 - 18/09/2021 Voru GRC
Leo Kreini piemiņas turnīrs 25/09/2021 - 25/09/2021 Paikuse GRC
Starptautiskais Daugavpils Grieķu-romiešu cīņas meistaru piemiņas turnīrs 25/09/2021 - 27/09/2021 Daugavpils GRC
Oktobris
Gustav Vahari turnīrs 02/10/2021 - 02/10/2021 Lihula GRC
Starptautiskais turnīrs "Puchar Ziemi Krasnickiej" kadetiem 02/10/2021 - 04/10/2021 Krasņiki BC/BCS
Jelgavas Open 02/10/2021 - 02/10/2021 Jelgava BC/BCS
Vigala turnīrs 16/10/2021 - 16/10/2021 Vana-Vigala GRC
Umea wrestling battle 16/10/2021 - 17/10/2021 Umea GRC/BC
Mūsu Viltys 16/10/2021 - 18/10/2021 Klaipēda BC
Atklātais Adbušelišvili piemiņas turnīrs zeniem un jauniešiem 22/10/2021 - 24/10/2021 Balvi GRC
Naational Goldbach Cup 22/10/2021 - 24/10/2021 Goldbach GRC
Cēsu pilsētas turnīrs kadetiem NABIKS 23/10/2021 - 01/01/1970 Cēsis BC/GRC
Daugavpils ISVS meistarsacīkstes zēniem 23/10/2021 - 23/10/2021 Daugavpils BC
Novembris
Pasaules čempionāts U23 01/11/2021 - 07/11/2021 Belgrade BC/BCS/GRC
A.Abergi piemiņas turnīrs 13/11/2021 - 13/11/2021 Kallavere GRC
Baltijas kauss 13/11/2021 - 13/11/2021 Viljandi BC
Rīgas atklātās meistarsacīkstes bērniem 2011.-2013.gadā dzimušajiem 13/11/2021 - 13/11/2021 Rīga, Imantas vsk, Kurzemes prospekts 158 BC/BCS
Helsikni open 19/11/2021 - 20/11/2021 Helsinki BC/ BCS
Arzamas kauss 20/11/2021 - 22/11/2021 Arzamas BC
Daugavpils kauss 20/11/2021 - 20/11/2021 Daugavpils BC/BCS
Decembris
Rīgas atklātās meistarsacīkstes 2005.-2008.gadā dzimušajiem 04/12/2021 - 04/12/2021 Rīgas, Rīgas Nacionālā Sporta manēža, Kojusalas iela 9 BC/BCS/GRC
Marjama Kapp 11/12/2021 - 11/12/2021 Marjamaa GRC
G.I.Toropina balvas izcīņas turnīrs 11/12/2021 - 13/12/2021 Kaļiņingrada BC
Rīgas atklātās maistarsacīkstes 2009.-2010.gadā dzimušajiem 11/12/2021 - 11/12/2021 Rīga, Imantas vsk, Kurzemes prospekts 158 BC/BCS
Jaunolaines Ziemassvētku turnīrs 18/12/2021 - 18/12/2021 Jaunolaine BC/BCS
22.Starptautiskais P.Budovska piemiņas turnīrs kadetiem un pieaugušajiem 18/12/2021 - 18/12/2021 Rīga BC/BCS/GRC